Restorantİm Online Sipariş Sistemi

Restorantİm Nedir ?

Restorantim OSS kendi web sayfanız üzerinden online yemek siparişi ve rezervasyon bilgileri alabileceğiniz bir sistemdir. Bu sistem sayesinde kendi siteniz üzerinden sipariş alacağınız için herhangi bir aracayı ek ücret ödeme zorunluluğunuz tarihe karışacaktır.

Neden İhtiyacım Olsun ki ?

sunduğu kaliteli servis ile müşteri sadakati sağlar. Müşterileriniz her defasında adres bilgilerini vermek zorunda kalmazlar. Ayrıca ellerindeki eski fiyatlı broşürlerinizden sipariş verip, ödeme yaparken süprizlerle karşılaşmazlar. Daha verimli çalışarak siparişi hızlı bir şekilde müşteriye teslim etme imkanına kavuşursunuz.

Reklamınızı Yapar

Müşterileriniz, yapmış olduğunuz kampanyalardan ve promosyonlardan anında haberdar olur. Bu sayede tanıtım problemi yaşamazsınız ve broşür bastırıp dağıtmak gibi maliyetlerden kurtulursunuz.

İş Yükünüzü Azaltır ve Kayıpları Önler

Siparişlerin en yoğun olduğu saatlerde, servis telefonlarınız meşgul çalar ve müşterileriniz size sipariş veremez. Müşterileriniz güç bela sipariş verebilse bile, siz bunları hatalı alabilirsiniz ya da bazı ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniz. (Cola'nın Light olması veya 12 lahmacun yerine iki lahmacun anlaşılması gibi) Bu tip durumlar işletmenizin gelir kaybetmesine yol açar ve karlılığınızı düşürür. Restorantim OSS, siparişlerin hatalı alınmasını ve ayrıntıların gözden kaçmasını engelleyerek, olası yaşanabilecek kayıpları önler.