imTechnology

Hakkında

Bizi Tanıyın

pic

imTechnology Bilişim hizmetleri kendi alanlarında uzman olan ve yazılım piyasasında uzun süre aktif olarak görev yapmış olan 3 arkadaşın hiç bir şekilde dışardan destek almadan tamamen kendi sermayeleri ile kurduğu bir işletmedir. Şubat 2012 itibariyle ticari hayatına başlayan imTechnology kendi bünyesinde sağladığı disiplin, hedeflediği amaç ve inandığı ilkelerinden asla taviz vermeyen yapısı ile yaptığı çalışmalar neticesinde piyasada hızla yayılan, Kurulduğu ilk günden bugüne müşteri portföyünü artırarak sektörünün 1 numaralı şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen, hedefleri daima büyük bir şirkettir. Kurulduğumuz günden sonra profesyonel iş anlayışımız, genç, dinamik kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer, hedeflerimiz, inandığımız ilkelerden asla taviz vermeyen yapımız ve çalışmalarımızla her platformda yer almayı başardık.

Misyon ve Vizyon

imTechnology firmaların ve eğitim kurumlarının rekabet güçlerini arttırmalarını bireylerin ise kendilerini son teknolojik sistemler ile geliştirmeleri vizyonu ile 2012 yılının şubat ayında kurulmuştur.

imTechnology 'nin yönetim anlayışı "İnsana Saygı" ilkesine dayanmaktadır.

Ürettiğimiz her ürün ve hizmette müşteri memnuniyeti TEK hedefimizdir.

imTechonlogy , kobilerin , girişimcilik , yaratıcılık,yenilikçilik,yüksek katma değer ve istihdamla ağırlığını sürdürebilir bir şeilde ortaya koyduğu ekonomik bir model vaad eder.