CRMim Müşteri Yönetim Sistemi

CRMim Nedir

CRMim müşterilerinizi elektronik bilgi bankasındaki bir isim olmaktan öteye geçiren bir iş stratejisidir. Sadece bir yazılım paketinin ötesinde, kişilerin şirketin her alanındaki süreçlerde veri ulaşımını ve müşteri ilişkilerini güçlendirecek taleplere cevap vermesini, iletişimi geliştirmesini, satış imkanlarında tanımlama ve rol üstlenilmesini, maddi kazancı, müşteri memnuniyetini ve kar marjının yükselmesini sağlar.

Nasıl Çalışır ?

Aslında sistemin işleyişi çok basit; şirket içindeki değişik bölümlerdeki çeşitli verilerin toplanmasını amaçlamaktadır. Satış, pazarlama, muhasebe, IT ve hatta depo çalışanları yazılıma veri girerek ve veri alarak sistemin aktif parçası olurlar. Bu sayede sistemin kullananlar detaylı müşteri geçmişi, açıklamalar, satım geçmişi, ödeme şablonları, vb... birçok detaya erişir.

CRMim Sabit bir sektör için değil tüm satış ve hizmet sektörü için uygulanabilen bir çözümdür!

CRMim Firmalara ÖZEL olarak uygulana bilen kişisel bir çözümdür. Paket program olmama avantajını kullanan sistemimiz firmanızın işleyişine özel olarak adapte edilmektedir. Böylece firma kendi oturttuğu sistemi değiştirmeden yazılım desteğine kavuşacaktır. Bu yöntem ile sistemin içindeki personeller iş akışı değişmeyeceğinden uzman oldukları alanda aynen çalışmaya devam edeceklerdir.

Neden Online Bir Sistem ?

CRMim Bulut bilişim teknolojisi ile çalışan bir sistemdir. Tüm kullanıcılar verilen izinler doğrultusunda dünya üzerinde nerede olurlarsa olsunlar sisteme PC, Mac , Tablet Yada mobil cihazlar ( iphone , samsung galaxy , vb. ) ile sisteme erişebilirler.