pic
pic
pic
pic
pic
Emlakİm Emlak Yönetim Sistemi!
Emlak Ofisleriniz için hazırladığımız sistemimiz ile online olarak satılık veya kiralık olan emlakları internet sitenize koyarak müşterilenize online hizmet verebilirsiniz.
pic
Crmİm Müşteri Yönetim Sistemi
Crmİm , Tüm şirketlere uygulana bilen online altyapıya sahip (CRM) Müşteri yönetim sistemidir. Müşteri veri kaydı , sözleşmeler ,satış raporları vb. tüm faaliyetleri yapabilirsiniz.
pic
Restorantİm Online Sipariş Sistemi
Tüm restorant ve yemek şirketlerine uygulanabilen sistemiz Yemek firmanızın internet üzerinden online sipariş ve rezervasyon hizmeti vermesine imkan sağlamaktadır.
pic
Yeni Türk Ticaret Kanunu Hakkında !
Yeni Türk Ticaret Kanunu (Yeni TTK) ile birlikte iş hayatımıza giren ve dikkat edilmesi gereken yeni düzenlemelerden birisi de internet sitesi ile ilgili zorunluluktur. Yeni olarak ifade ediliyor...
pic
Grafik Tasarım Çalışmaları
imTechnology sizler için tüm kurumsal kimlik çalışmalarınızı tek çatı altına toplyor. Kartvizit'den broşüre , afiş , magnet , zarf , fatura ve tüm ofset çalışmarlarınızı sizler için tasarlıyoruz...
pic
Eduke LMS Eğitim Yönetim Sistemi
Eduke LMS sistemi ile okulunuza , dershanenize , kurslarınızda kurumsallaşma adına önemli bir adım atmış olursunuz. Bu sistem ile sınav sonuçlarını internet üzerinden yayınlayabilir,devamsızlık bilgileri , duyuru gibi önemli olan yayınları ilan edebilirsiniz. Eğitici videolar ekleyip öğrencilerinize E-Learning imkanı sağlarsınız.